Studio Namaste Cheb

 

Kurzy jógy

Nabízené kurzy jógy

Na naše hodiny může přijít kdokoli (věk ani fyzický problém není překážkou). Snažíme se každou hodinu přizpůsobovat konkrétní skupině lidí, která se sejde, a upřímně, každý den je jiná. Neotvíráme kurzy, na které se přihlásíte, zaplatíte celou částku za určitý počet lekcí a až dochodíte je konec.

U nás můžete přijít kdykoli se Vám to hodí a máte chuť cvičit.

POWER YOGA – Je zaměřena spíše na silovou část protahování. Je nejrozšířenějším druhem jógy a témeř nejoblíbenějším. Power jóga jako taková vznikla v USA v druhé polovině 90. let. Byla tak vytvořena dokonalá aktivita pro stresem a obezitou zmáhané Američany. Power jóga je zjednodušeně řečeno spojením klasické jógy s aerobními aktivitami, jako byl tehdy velice populární aerobic. Tím se získala pohybová aktivita, která odbourávala stres a zároveň formovala a zeštíhlovala postavu. Power jóga jako taková vznikla v USA v druhé polovině 90. let. Byla tak vytvořena dokonalá aktivita pro stresem a obezitou zmáhané Američany. Power jóga je zjednodušeně řečeno spojením klasické jógy s aerobními aktivitami, jako byl tehdy velice populární aerobic. Tím se získala pohybová aktivita, která odbourávala stres a zároveň formovala a zeštíhlovala postavu.

Power jóga

Power jóga je zjednodušeně řečeno spojením klasické jógy s aerobními aktivitami, jako byl tehdy velice populární aerobic.....

100,- / hodina
Uvedená cena je za 1 hodinu / 10 lekcí cvičení

30 minut meditace ZDARMA

Přihlásit se na kurz
Power jóga

Hatha jóga

Hatha jóga je specifický systém jógy jehož hlavní součástí jsou pozice těla. Cílem Hatha jógy je očista těla a ducha...

100,- / hodina
Uvedená cena je za 1 hodinu / 10 lekcí cvičení

30 minut meditace ZDARMA

Přihlásit se na kurz
Hatha jógaJOGA PRO SENIORY - Jóga pro seniory je vedena v klidném tempu a vždy se cvičí s ohledem ke specifickým potřebám každého jednotlivce a s přihlédnutím k fyzickým schopnostem jedinců. Cvičení je šetrné k pohybovému aparátu, využívá vhodné jógové a zdravotní cviky a dechové a relaxační techniky. Cvičíme především cviky pro rozvolnění kloubů, aniž bychom je zatěžovali a na protažení a posílení svalstva. Důležité je zde správné dýchání, kterému je věnována velká pozornost. Každá lekce je zakončena uvolňující relaxací.

Jóga pro seniory

Jóga pro seniory je vedena v klidném tempu a vždy se cvičí s ohledem ke specifickým potřebám každého jednotlivce. Nad 60 let za 60,-/hod.

60,- / hodina
Uvedená cena je za 1 hodinu / 10 lekcí cvičení

30 minut meditace ZDARMA

Přihlásit se na kurz
Jóga pro senioryGRAVID JÓGA (jóga pro těhotné)- Aktivní těhotenství s jógou? Je to přirozený koloběh života – užíváme si života, budujeme kariéru, cestujeme, cvičíme či necvičíme a pak jednoho dne potkáme toho „pravého“ a přijde čas hnízdění a zapouštění kořenů. Najednou necvičíme jen za sebe, ale za dva.

Pokud vše probíhá tak, jak má, není třeba se vzdávat pohybu. Jen je dobré aktivitu trošku upravit a zpomalit. A když budete naslouchat svému tělu a intuici, samy poznáte, co je pro vás v těhotenství dobré a co ne.

V průběhu těhotenství se budoucím maminkám často mění energie. Jsou chvíle, kdy jí mají na rozdávání, a jsou časy, kdy jsou hodně unavené až vyčerpané. A tak se může občas stát, že po náročném dni je představa cvičení či nějaké fyzické aktivity, poněkud obtížná.

Proto, vám, budoucím maminkám, chci vzkázat…“Gravid jóga je určená přesně pro tyto okamžiky! Je zaměřená zejména na dech, který je pro vás nejdůležitější v průběhu celého těhotenství a také k porodu. Na protažení kyčlí, ulevení od bolesti zad, zbavení veškerého napětí, načerpání potřebné energie. Tak neváhejte a přijďte to vyzkoušet! „

Jóga pro těhotné

Jak cvičit jógu v období těhotenství? Poradí vám instruktorka jógy se specializací na jógu pro těhotné Bára Panušková...

Spuštěno
Rezervujte si místo

30 minut meditace ZDARMA

Přihlásit se na kurz
Jóga pro těhotné

KAŽDÝ KDO SI MYSLÍ, ŽE JÓGA ZNAMENÁ SEDĚT VE SKŘÍŽENÉM SEDU A ZPÍVAT MANTRU OHMMM, JE VE VELKÉM OMYLU.